100% Natyrale M& SILLOSI Ruaje Traditën RUAJE TRADITËN SHËNDETI NË DUART TUAJA E SIGURT , DHE E SHËNDETSHME 100% NATYRALE Shëndetin e keni në duart tuaja SHËNDETI NË DUART TUAJA RUAJE TRADITËN E SIGURT , DHE E SHËNDETSHME 100% NATYRALE E sigurt, dhe e shëndetshme Product Slider 9 E SIGURT , DHE E SHËNDETSHME RUAJE TRADITËN SHËNDETI NË DUART TUAJA

Most firms will confidently tell you that their essay writers on hire are amongst the best in the business.

Rreth nesh

Histori e shkurtër

M&Sillosi është furnizues ndërkombëtar dhe prodhues më i madh në rajon i miellit nga gruri me cilësi të lartë. Aktualisht, M&Sillosi i ka mbi 150 të punësuar të cilët angazhohen për përmbushje të nevojave unike të konsumatorëve. Kapaciteti ditor i përpunimit të grurit është 600 ton nga të cilat prodhohet miell sipas standardeve më të larta ISO dhe HACCP duke përfshirë standardin më të lartë në botë të sigurisë ushqimore FSSC 22000, IFS dhe BRC

Marrëveshjet

FDA-1-297×300-297×300

M&Sillosi dhe FDA (USA)

KFC-1-297×300-297×300

M&Sillosi dhe KFC (USA)

YUM-1-297×300-297×300

M&Sillosi dhe YUM

EU-1-297×300-297×300

M&Sillosi Eksport në EU

images

M&Sillosi furnizon misionin e OKB-së

logo1-300×58

M&Sillosi dhe DAK

Produktet tona

Ne ofrojmë diçka ndryshe për klientët vendas dhe të huaj dhe sigurojmë që të shijoni një përvojë ushqimore të paharrueshme çdo herë.

E sigurt, dhe e shëndetshme ❤

Bukë me miell integral , e shijshme dhe e shëndetshme

BENEFITET E MIELLIT INTEGRAL:

Përmban vitamina B1, B3 dhe B5.

Është shumë i pasurë në fibra .

Siguron trupin me magnez I cili shërben për të stimuluar sistemin muskulor .

Fibrat ushqimore zvogëlojnë përthithjen e yndyrës dhe kolesterolit.

Finnesa, pjesë e tryezës tuaj ❤

NE KRIJOMË KUJTIME TË SHIJËSHME PËR JU

images-box-12

Gatuajmë së bashku me miell Finnesa ...

images-box-13

Traditë.. Brez pas brezi..

Disa receta për këtë javë

Ne ofrojmë diçka ndryshe për konsumatorët , dhe sigurojmë që të shijoni një përvojë ushqimore të paharrueshme çdo herë.

Bukë shtëpie

PËRBËRËSIT:

125 gr miell (Finnesa), 1`80ml qumësht, 30 gr gjalpë, 1 kokërr vezë, 25 gr sheqer, 5gr pluhur për ëmbëlsira, pak kripë

PIZZA

PËRBËRËSIT:

1 kg miell FINNESA tip special, 6-7 lugë vaj ulliri, 2 lugë sheqer , 10-15 gr kripë, 1 gotë ujë

Pancakes

PËRBËRËSIT:

125 gr miell (FINESA), 180 ml qumësht, 30 gr gjalpë, 1 kokërr vezë, 25 gr sheqer, 5 gr pluhur për ëmbëlsira , pak kripë

Video prezantimi

Fabrika e Miellit
M&Sillosi

M&Sillosi

Duke qenë përbërës kaq i rëndësishëm i ushqimit të përditshëm, kualiteti është faktor krucial në përzgjedhjen e tij. Prandaj, M&Sillosi vazhdon të prodhoj miell kualitativ për konsumatorët e tij besnik për vite të shumta rradhazi.
Me kapacitet ditor të prodhimit prej 600 ton të prodhuar sipas standardeve ISO dhe HACCP, me kapacitet të sillosave të grurit prej 58 mijë ton, me laborator të vetëm të akredituar në Kosovë për analiza të miellit dhe grurit dhe me shumë veçori të tjera, M&Sillosi është njëra nga fabrikat më serioze të prodhimit të miellit në rajon.

Fabrika e miellit M&Sillosi

Adresa: 21060, Xerxe / Rahovec, Kosovë

Tel: +383 (0) 29 633 733
Fax: 
+383 (0) 29 633 744
E-mail: [email protected]

Orari i punës

E hënë – E premte: 08:30 am – 16:30 pm
E shtunë: 08:30 am – 15:30 pm

sqShqip
Search

We offer something different to local and foreign patrons and ensure you enjoy a memorable food experience every time.

Search

We offer something different to local and foreign patrons and ensure you enjoy a memorable food experience every time.