Në M&Sillosi, vizioni ynë është që të jemi të njohur në vend por edhe në Evropë nga konsumatorët, komunitetet dhe njerëzit. Ne gjithmonë e bëjmë të pamundurën për t’u ofruar vlerat më të larta të produkteve dhe prodhimit të M&Sillosit..

M&Sillosi

Na ndiqni në:

Ruaje Traditën

M&Sillosi

M&Sillosi

Duke qenë përbërës kaq i rëndësishëm i ushqimit të përditshëm, kualiteti është faktor krucial në përzgjedhjen e tij. Prandaj, M&Sillosi vazhdon të prodhoj miell kualitativ për konsumatorët e tij besnik për vite të shumta rradhazi.
Me kapacitet ditor të prodhimit prej 600 ton të prodhuar sipas standardeve ISO dhe HACCP, me kapacitet të sillosave të grurit prej 58 mijë ton, me laborator të vetëm të akredituar në Kosovë për analiza të miellit dhe grurit dhe me shumë veçori të tjera, M&Sillosi është njëra nga fabrikat më serioze të prodhimit të miellit në rajon.

RRI I PËRDITËSUAR

Si M&Sillosi, ne përpiqemi të arrijmë standarde të larta të përgjegjësisë sociale. Për më shumë, ne gjithmonë kemi besuar në rëndësinë e ndërtimit të një kompanie të madhe e të qëndrueshme me produkte dhe shërbime të ndryshme inovative.

Për të gjitha informatat rreth lajmeve apo datave të korrjeve dhe gjitashtu për mundësi të informimit për më të rejat nga M&Sillosi, abonohuni në sistemin tonë të email adresave si klient besnik.

NE KRIJOMË KUJTIME TË SHIJËSHME PËR JU

BUKË FRANCEZE

Përbërësit: -500 gr miell Finnesa -2 lugë maja -2 lugë çaji kripë -1 lugë gjelle sheqer -350 ml. ujë i vakët

PALLAQINKA

-250 gr miell Finnesa -500 gr qumësht -20 gr maja birre e njomë -5 gr kripë -30 gr sheqer -Vaj misri për skuqjen -Mjaltë per servirje

WAFFLE

-500 gr miell Finnesa -4 vezë -10 lugë sheqer -1 qese sheqer vanilje -1 qese pluhur për pasta -200 ml qumësht -250 ml vaj

This error message is only visible to WordPress admins
This endpoint has been retired

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

sqShqip