Finnesa Tip 1000

Description

Çka është: i zi tradicional, mielli me përbërje më të lartë të proteinave, mineraleve, vitaminave dhe fibrave nga celuloza se sa miellëra të tjerë. Ky miell përmban vetitë e dobëta teknologjike që e bejnë më të vështirë për tu gatuar, por me një angazhim shtesë, produktet nga ky miell janë jashtëzakonisht të mira. E dimë se ia vlenë. 

Kur të përdoret: ky lloj mielli është shumë i përshtatshëm për gatimin brumërave me vlera të larta biologjike. Buka e gatuar nga mielli i zi e ka shijën e glutenit dhe e bën shumë të shijshme.

Reviews

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komenton “Finnesa Tip 1000”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEnglish
Search

Ne ofrojmë diçka ndryshe për klientëtdhe sigurojmë që të shijoni një përvojë të paharrueshme çdo herë.

Search

Ne ofrojmë diçka ndryshe për klientëtdhe sigurojmë që të shijoni një përvojë të paharrueshme çdo herë.