Dellino Tip Premium

Description

Çka është: është miell me kualitet shumë të lartë, i cili përmban vlera shumë më të larta të proteinës dhe të glutenit se sa mielli i zakonshëm dhe se gjatë gatimit e krijon brumin me elasticitet të lartë dhe shumë të përshtatshëm për gatimin e produkteve të caktuara. 

Kur të përdoret: ky lloj mielli është i përshtatshëm për gatimin e byrekut, brumit të picës, pite, petë dhe bakllava. Njëkëhësisht mund të përdoret edhe për gatimin e brumërave të tjerë sipas nevojave tuaja.

Reviews

Ende nuk ka komente

Bëhu i pari që komenton “Dellino Tip Premium”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEnglish
Search

Ne ofrojmë diçka ndryshe për klientëtdhe sigurojmë që të shijoni një përvojë të paharrueshme çdo herë.

Search

Ne ofrojmë diçka ndryshe për klientëtdhe sigurojmë që të shijoni një përvojë të paharrueshme çdo herë.