mallika singh sex letmejerk.fun all indian aunties sex videos
sexygirlsvideos hdporn.tech luxure porn tv
hush pass.com redwap.website indian porno
indian first night porn videos 4tube.space panjbi sex com
hindiliks4u tubeskanks.com auntysexy
mallu hot aunty images anysex.website hd dehati video
badmsti porngo.space telugu porno
xveeios netporn.online nude boobs xxx
ipornt turkishhdporn.pro sex in karnataka
kamaveri tamil indiansexmovies.mobi assam sax
antarwsna porneff.com sexiest bollywood
indian xnxx videos joxnxx.com watch8x
xnxx english camsearch.pro bhabhi ka bf
porn hd hindi indiapornvids.pro nivetha pethuraj xxx
kannada village sex videos tubesafari.pro hindi sexy porno video

Blog

Mielli Finnesa perveq cilësisë dhe zgjedhjeve të shumta që ofron në treg për konsumatorët e saj, vazhdon që gjithmonë të jetë afër tyre dhe ti shpërblejë ata në mënyra dhe dhurata të ndryshme.

Tani është aktive loja shpërblyese, ku secili konsumatorë me blerjen i cilit do llojë dhe paketim të miellit Finnesa ka mundësi të jetë pjesëmarrës dhe fitues i shumë shpërblimeve përmes kuponave që gjenden brenda paketimeve të miellit.

Në mesin e shumë shpërblimeve të ofruara si shpërblim kryesor në këtë lojë janë:
Para cash, Lavatriçe, Televizor, Enëlarëse, Frigorifer, dhe shumë shpërblime të tjera.

Kësaj here ne po ju sjellim disa nga fituesit që janë përzgjedhur këtë javë, që janë:

1.     Driton Imeri – Fitues i njërit prej Enëlarëseve të dhuruara.

2.     Driton Sadrija – Fitues i njërit prej Lavatriçeve të dhuruara.

3.     Erblin Qerimi- Fitues i njërit prej Frigoriferëve të dhuruarë.

4.     Serbeze Rexhaj- Fituese e njërit prej Enëlarëseve të dhuruara.

5.     Shpresa Kelmendi – Fituese e njërit prej Televizorave të dhuruara.

6.     Ylber Latifi – Fitues i njërit prej Enëlarëseve të dhuruara.

7.Fatmir Salihu – Fitues i njërit prej Enëlarëseve të dhuruara.

8.Adnan Sahiti – Fitues i njërit prej Frigoriferëve të dhuruarë.

9.Filloreta Ajvazi – Fituese e njërit prej Lavatriçeve të dhuruara.

Me miellin Finnesa, mundesh edhe me gatu edhe shumë me fitu..

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
sqShqip
Search

We offer something different to local and foreign patrons and ensure you enjoy a memorable food experience every time.

Search

We offer something different to local and foreign patrons and ensure you enjoy a memorable food experience every time.